Ubytování Ostružná

Maximální kapacita chalupy je 22 lůžek rozdělených do pokojů:

2 x 4 lůžkový pokoj (manželská postel + rozkládací pohovka),
2 x 3 lůžkový pokoj (manželská postel + rozkládací pohovka) se vstupem do podkroví vždy se čtyřmi dalšími lůžky (manželská postel + dvě samostatná lůžka).

Každý pokoj je vybaven samostatným sociálním zařízením (umyvadlo, WC, sprcha nebo vana), televizí se satelitním příjmem + DVD, komodou, skříní, nočními stolky.

V přízemí chalupy se nachází samostatný apartmán s vlastní kuchyňkou, sociálním zařízením (umyvadlo, WC a sprcha), manželskou postelí a rozkládací rohovou sedací soupravou. Tento apartmán nabízíme početnějším skupinám za příplatek, není zahrnut v ceně chalupy (viz ceník).

Vybavení chalupy

Kompletně vybavená kuchyň (veškeré nádobí, 2 lednice s mrazáky, elektrická trouba, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba s grilem, myčka na nádobí, rychlovarná konvice).

Obývací pokoj propojený s jídelnou je vybaven velkou rohovou dřevěnou lavicí, stoly, židlemi (i dětskou židličkou), chladícím výčepním zařízením na pivo, kamenným krbem, rohovou sedací soupravou, plasmovou TV se satelitním příjmem a domácím kinem.
Novinkou je Wi-Fi připojení.

Součástí chalupy je lyžárna se samostatným vchodem sloužící v létě jako úschovna kol.

Za chalupou se nachází ohniště s grilem a posezením. Menší ratolesti si také přijdou na své a mohou se vyřádit na dětském hřišti s prolízačkou, skluzavkou a houpačkami, případně si zaskákat na velké trampolíně. Pro ty nejmenší je k dispozici i dětské pískoviště.

Vedle chalupy je nově postavené multifunkční hřiště s umělým povrchem pro celoroční využití, které je možné si za poplatek pronajmout včetně zapůjčení sportovního vybavení.
V zimním období za ideálních podmínek se využívá k bruslení.

Parkování aut je přímo u chalupy v letním i zimním období.

Copyright ©2015

Chalupa Pohoda
Chalupa Pohoda
Chalupa Pohoda